دوشنبه 1 مهر 1398 23 محرم 1441 23 سپتامبر 2019
تاریخ : پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398
کد 2

برکزاری شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان

با حضور امین رفیعی فرماندار بناب و قربان صفیلو رییس زندان مراغه و سایر اعضا  شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان بناب برگزار شد.

امروزه مهم ترین مسئله در رابطه با اعتیاد آموزش صحیح گروه های مختلف جامعه در  رابطه با اعتیاد و راه های مبارزه و پیشگیری از آن است ...
⭕️امین رفیعی فرماندار بناب در این جلسه گفت: امروزه مهم ترین مسئله در رابطه با اعتیاد آموزش صحیح گروه های مختلف جامعه در  رابطه با اعتیاد و راه های مبارزه و پیشگیری از آن است که با فرهنگ سازی این مسائل می توان  بسیاری از ضرر و زیان های ناشی از مصرف مواد مخدر جلوگیری کرد.

🔻رفیعی در ادامه به لزوم سازماندهی و محدود سازی قلیان سراها اشاره کرد و گفت: با توجه به کثرت قلیان سراها در بناب این مکان ها باید تحت نظارت های مستقیم قرار گرفته و فعالیت های آنها سازماندهی و طبق قوانین اداره اماکن باشند زیرا این مکان ها در صورت نبود نظارت کافی می توانند به محلی برای سود جویی قاچاقچیان مواد مخدر  تبدیل شوند.

♦️فرماندار بناب در ادامه از کشف و ضبط 223 کیلوگرم مواد مخدر توسط عوامل نیروی انتظامی این شهرستان در طول مدت پارسال اشاره کرد و گفت: عوامل انتظامی این شهرستان با رصد و تلاش شبانه روزی، عرصه را برای سوداگران مرگ تنگ تر کرده و مانع از فعالیت آنها می شوند.

🔹قربان صفیلو رییس زندان مراغه نیز در این جلسه با اشاره به بیماری اعتیاد گفت: اعتیاد یک بیماری سخت و پیچیده است که در این رابطه می توان به مثلث این بیماری اشاره کرد که عبارت است از بیمارستان، تیمارستان و قبرستان. 
که در این مورد این نقطه حائز اهمیت است که سرانجام اعتیاد به مواد مخدر می تواند منجر به مرگ شود.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398
  • توسط مدیر سایت فرمانداری بناب