پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : شنبه 2 شهريور 1398
کد 12

جلسه شورای اداری شهرستان بناب

دیدار فرماندار و مسئولان شهرستان به مناسبت آغاز هفته دولت با امام جمعه محترم شهرستان بناب

در اولین روز از هفته دولت فرماندار شهرستان بناب به همراه مسئولین شهرستان به دیدار امام جمعه شهرستان رفته و تجدید بیعت خود را با آرمانهای انقلاب و مقام معظم رهبری اعلام کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بناب، در اولین روز از هفته دولت امین رفیعی فرماندار بناب به همراه اعضای شورای اداری با حجت‌الاسلام‌ والمسلمین باقری بنابی امام‌جمعه شهرستان بناب دیدار کردند .
 
در این دیدار امام‌جمعه بناب گفت: شهیدان رجایی و باهنر باید برای همه مسئولان الگو باشند چون این شهیدان گران‌قدر دارای ویژگی‌های بسیار خوبی برای مسئولان هستند و داشتن این ویژگی‌ها در هر مسئولی می‌تواند او را موفق کند.
 
وی اظهار کرد: وظیفه همه خدمت به مردم و رفع مشکلات آن‌ها است و به برکت انقلاب اسلامی بعد از پیروزی انقلاب اقدامات بسیار خوبی در سطح کشور انجام‌گرفته است.
 
باقری بنابی افزود: متدین بودن، ساده زیستی، دلسوز مردم بودن، ولایتمداری و تلاش برای رفع مشکلات مردم از مهم‌ترین ویژگی‌های شهیدان رجایی و باهنر بود که باید سرلوحه عمل مسئولان قرار بگیرد.
 
وی بیان داشت: در این هفته باید خدمات دولت برای مردم گفته شود و در کنار آن نیز به مطالبات مردم پاسخ داده شود تا باعث دلگرم شدن مردم به انقلاب اسلامی شود.
 
در ادامه این مراسم رفیعی فرمانداربناب نیز گفت: وظیفه همه ما خدمت به مردم عزیز ایران اسلامی است و مسئولان خدمت گذار مردم هستند.
 
وی اظهار کرد: در این هفته دستاوردهای دولت توسط مدیران به اطلاع مردم برسد چون این خدمات در حقیقت خدمات نظام اسلامی به مردم است و بیان این خدمات مردم را نسبت به انقلاب پایبندتر می‌کند.
 
فرماندار بناب افزود: همزمان با هفته دولت، چندین پروژه خدماتی صنعتی و عمرانی در شهرستان بناب افتتاح خواهد شد.
امین رفیعی فرماندار بناب گفت: 18 پروژه افتتاحی با اعتبار 51 میلیارد و 600 میلیون تومان و 6 پروژه کلنگ زنی با اعتبار 33 میلیارد و درمجموع 24 پروژه با اعتبار 85 میلیارد و پانصد میلیون تومان در هفته دولت بهره برداری و کلنگ زنی خواهد شد.
5 طرح صنعتی، ورزشگاه روشت بزرگ، مدرسه مولوی، زیرگذر روشت بزرگ، چندین طرح عمران شهری، آسفالت معابر روستایی، مرکز سلامت روستای آخوند قشلاق از طرحهای عمده هفته دولت سالجاری می باشد.
  • نوشته شده
  • در شنبه 2 شهريور 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی بناب