پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : شنبه 2 شهريور 1398
کد 11

تقدیر و تشکر امام جمعه بناب از فرماندار شهرستان

بی‌منبع و بی‌دلیل حرف نمی‌زنم

امام جمعه بناب گفت: بنده سعی می‌کنم بی‌منبع، بی‌دلیل و مدرک حرف نزنم، امروز روز به روز قدرت و کفایت جوانان مؤمن و ارزشمند ایران اسلامی ظهور و بروز پیدا کرده است.
حجت‌الاسلام مصطفی باقری‌بنابی در خطبه‌های آیین دشمن‌شکن جمعه شهرستان بناب اظهار داشت: امروز به برکت صلابت، شجاعت، مدیریت وحی‌آمیز و پیامبرگونه مقام معظم رهبری و در سایه ایشان و اراده، لیاقت، توانمندی نخبگان و اندیشمندان جوان کشور نظام جمهوری اسلامی توانسته در عرصه نظامی به‌خصوص در عرصه‌های دفاعی و تأمین امنیت کشور به دستاوردهای معجزه‌آسایی دست یابد.
وی با اشاره به نامگذاری 31 مرداد بنام روز صنعت دفاعی در کشور و دستیابی جوانان این کشور به دستاوردهای بزرگ دفاعی گفت: بنده سعی می‌کنم بی‌منبع، بی‌دلیل و مدرک حرف نزنم امروز روز به روز قدرت،کفایت جوانان مؤمن و ارزشمند ایران اسلامی ظهور و بروز پیدا کرده است.
وی با بیان اینکه تأمین امنیت جزو اولویت اول و از آیات قرآن است؛ تصریح کرد: در چنین موقعیتی که قدرت‌های استکبار جهانی در حال تهدید کشورمان بوده و به هیچ عنوان نمی‌شود با عقل و منطق با آنها حرف زد، از این رو امروز داشتن اقتدار لازمه نفس کشیدن راحت است.
خطیب جمعه شهرستان بناب افزود: روزی آمریکایی‌ها در این کشور حاکم مطلق و همه‌کاره این کشور بودند ولی امروز ذلیل، مطرود و ورشکسته و با هزاران حسرت و اندوه نظاره‌گر ایران اسلامی هستند.
باقری‌بنابی خاطرنشان ساخت: آمریکایی‌ها و تمام غربی‌ها به خود قول داده بودند انقلاب ایران بیش از 6 ماه نمی‌توانند دوام بیاورند، در حالی که ایران اسلامی به برکت حوزه‌های علمیه توانسته به یک ابرقدرت صنعتی، اتمی، اقتصادی و فرهنگی تبدیل شود و هیچ قدرتی حریف آن نیست.
وی با بیان اینکه امروز قدرت‌های بزرگ دنیا در برابر ایران اسلامی غافلگیر شده‌اند و قدرت تصمیم‌گیری را از دست داده‌اند؛ اذعان داشت: امروز کشور در بحث ساخت تسلیحات نظامی، دفاعی و موشکی به برکت تلاش فرزندان شما مردم نجیب رتبه پنجم دنیا را از آن خود کرده است.
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب تصریح کرد: جمهوری اسلامی در عرصه تولید موشک‌های دوربرد، میان‌برد و نقطه‌زن در سطح بالایی قرار گرفته و به یکی از قدرت‌های بزرگ جهان در این عرصه تبدیل گشته است، تمام کارشناسان ارشد دشمن نیز به توان صنعت دفاعی و موشکی ایران اقرار و اعتراف می‌کنند.
باقری‌بنابی در ادامه خطبه‌های نماز جمعه شهرستان بناب با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان بزرگوار رجایی و باهنر و گرامیداشت هفته دولت، این هفته را به تمام مسوولان، مدیران مخلص و خدمتگزار در کشور و مدیران شهرستان به‌خصوص امین رفیعی فرماندار متین و مردمی بناب تبریک و تهنیت گفت.
  • نوشته شده
  • در شنبه 2 شهريور 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی بناب